Ara:
evden-eve-nakliyat
Sancaktepe Nakliye

Sancaktepe Nakliye

Modern çağ koşulları vesilesi ile herkes için taşınma söz konusu olabilecek olağan bir durumdur. Bu nedenle de herkes taşınmak durumunda kalabilmektedir. Çeşitli nedenlere bğalı olarak taşınmak durumunda kalınması tüm yaşam alanı düzeninin değişime uğramasına neden olmaktadır. Bununla birlikte eşyaların taşınması için kolilere koyulması, nakliye aracının ayarlanması ve eşyaların taşınması için personel bulunması oldukça zorlu bir süreç olmasına neden olmaktadır. İşte tam bu noktada

Sancaktepe evden eve nakliyat

Firmamız tüm bu hususları kapsayan hizmet yelpazesi ile modern standartlarda kolayca taşınmanıza yardımcı oluyor. Firmamızın profesyonel evden eve nakliyat hizmetleri ile tüm bu işlemlerle uğraşmak durumunda kalmadan taşınabilirsiniz.

Sancaktepe Sigortalı Ev Taşıma

İstanbul’un her geçen gün hızla büyüyen ilçelerinden birisi olan Sancaktepe ilçesinde yüksek katlı yapılaşma söz konusudur. Yüksek katlı yapılaşma nakliye sırasında eşyaların taşınması açısından ciddi sorunlar ortaya çıkartabiliyor. Asansör bulunmaması veya asansör olsa dahi taşıma işlemi için kullanılamaması ciddi bir problem oluşturabiliyor. Ancak Sancaktepe evden eve nakliyat firmamız tüm bu sorunların kökten çözümünü sağlayabilmek adına asansörlü nakliye araçları kullanıyor. Asansörlü evden eve nakliyat araçlarımız ile tüm eşyalarınızı hiçbir sorun yaşamadan süratle taşıyoruz. Bununla birlikte tüm taşıma hizmetlerimiz süresince eşyalarınızın her birini firmamız bünyesinde sigortalıyoruz. Sigorta kapsamında olan eşyalarınız firmamız sorumluluğu olduğu süreçte zarar görür ise zararlarınızı tanzim ediyoruz.

Sancaktepe Nakliye

Sancaktepe evden eve nakliyat hizmetlerimiz kapsamında eşyalarınızın güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu nedenle tüm hizmetlerimizi öncelikle eşyalarınızın güvenliğini sağlama üzerine kurguluyoruz. Eşyalarınızı güvenle taşımak içinde en modern teknolojiye sahip olan ambalajlama malzemelerini kullanarak paketlemekteyiz. Eşya paketleme uygulamalarımız sayesinde eşyalarınızı dışarıdan gelebilecek her türlü risk faktörüne karşı dinamik şekilde koruma altına alıyoruz. Eşyalarınızı özelliklerine göre en uygun olan ambalajlama malzemeleri ile paketliyoruz. Bu şekilde herhangi bir zafiyetin söz konusu olmamasını sağlıyoruz. Dolayısıyla tüm taşıma sürecinde eşyalarınızın karşı karşıya kalacağı tüm riskleri minimalize ediyoruz. Evden eve nakliyat sigortamız ile de bu işlemlerimizi yasal olarak güvence altına alarak, sizlere en güvenilir taşıma hizmetini veriyoruz.

Evden eve nakliyat hizmetimizde müşterilerimizin taşınma esnasında karşılaşabilecekleri bütün zararları ve riskleri ortadan kaldırmaya odaklanmaktayız. Türkmenler Nakliyat olarak geniş araç filomuz ve ekipmanlarımız ile beraber müşterilerimizin taşınma süreçlerinin daha kolay geçebilmesi için özen göstermekteyiz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile müşterilerimizin problemlerine göre hizmet yelpazemizi genişletmeyi amaçlamaktayız. Proaktif bir yaklaşım ile müşterilerimizin yaşayabilecekleri problemleri önceden tespit edip buna göre çözüm odaklı önlemler almaktayız.

Evden Eve Nakliyat’ın Güvenilir İsmi

Seneler içerisinde edindiğimiz ve üzerine daha da eklediğimiz tecrübemiz ile sektörümüzde önemli bir yer edinmiş bulunmaktayız. Deneyimli kadromuz ile nakliye konusunda müşterilerimizin işlerini kolaylaştırmayı amaçlamaktayız. Yorucu olan nakliye aşamasını kendileri için stressiz ve günlük hayatlarını olumsuz etkilemeyecek bir süreç haline getirmekteyiz. Evlerindeki bütün eşyaların ya da sadece birkaç eşyanın taşınması fark etmeksizin; eşyalarının zarar görmemesi için eşit özeni göstermekteyiz.

Sancaktepe Nakliye

Şehir içi ve şehir dışı nakliyat hizmetinde, nakliye sürecini eşyaların hasar almaması üzerine planlamaktayız. Deneyimli ekibimiz taşınacak olan eşyaları ve eşyaların taşınacağı mesafeyi öğrendikten sonra gerekli planlamayı yapmaktadır. Müşterilerimizin talep ettikleri gün ve saat aralığında eşyaları taşınmaktadır. Bu süreçte nakliye hizmetinin aksaması veya belirlenen günde nakliye ekibimizin eşya taşımak için mevcut adrese gitmemesi gibi bir durum ile karşılaşılmamaktadır. Sürecin en doğru şekilde yönetilmesi ve hizmetin en hızlı şekilde verilmesi için ekibimiz gerekli çabayı göstermektedir.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Taşınmak isteyen müşterilerimizin evlerini taşırken kendilerine işlerini kolaylaştırabilecek birçok hizmet sunmaktayız. Türkmenler Nakliyat olarak müşterilerimiz tarafından 7/24 ulaşılabilir olmaktayız. En pratik ve ekonomik şekilde eşyalarının taşınması için sunduğumuz hizmetler ise şunlardır:

  • asansörlü nakliyat hizmeti ile müşterilerimizin eşyalarının hasar almadan güvenli bir şekilde mevcut adreslerinden alınıp araca yüklenebilmesini sağlamaktayız. Teras, balkon ve geniş pencereleri asansörlü araçlarımızın paletlerini yerleştirmek için uygun görmekteyiz. Bu sayede eşyalar hasar görebilecekleri bir temas ile karşı karşıya kalmamaktadırlar.
  • Evde hali hazırda kurulu bir düzen varken bir yandan günlük yaşantıya da devam etmek gerekirken müşterilerimiz eşya paketleme konusunda sıkılabilmektedirler. Üstelik eşyaları doğru teknikler ile paketlememeleri de nakliye hizmetimize sekte vurabilmektedir. Böyle durumlarda müşterilerimizin talep etmeleri durumunda, eşyalarının paketlenmesini de ekibimiz üstlenmektedir. Paketleme için gerekli olan ambalaj ve malzemeyi temin etmek ise ekibimizin sorumluluğundadır.
  • Müşterilerimizin sadece nakliye ihtiyaçlarını değil aynı zamanda eşyalarını belirli bir süreliğine koymaları gereken depo ihtiyaçları olduğunda da bu ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Eşya depolama hizmetimiz ile müşterilerimizin eşyalarının güvenliğini depolarımızda sağlamaktayız.
  • Nakliyesini gerçekleştireceğimiz eşyaların herhangi bir hasar almaması için gerekli bütün önlemleri almaktayız. Ancak elimizde olmayan sebeplerden dolayı eşyalar hasar görür ise; sigortalı nakliyat hizmetimiz sayesinde müşterilerimizin zararlarını karşılamakta ve kendilerini mağdur etmemekteyiz.

İstanbul Şehir İçi Nakliyatta Alınan Önlemler.

Taşınma sürecinde dikkat edilmesi ve önem verilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Nakliye sürecinin daha problemsiz ilerleyebilmesi ve çevreye zarar verilmemesi için İstanbul şehir içi nakliyatta alınacak önlemler konusunda dikkatli olunması gerekmektedir. Taşınma sürecinde nakliye firmasının çevreye karşı duyarlı olması ve diğer insanları rahatsız etmeden taşıma eylemini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Ayrıca bu süreçte trafik koşullarının da önceden dikkate alınması ve buna göre bir zaman planlaması yapılarak nakliye hizmetinin verilmesi gerekmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı ile hareket eden ve taşınma sürecinin herkes için problemsiz olmasını amaçlayan firmamız; bu noktalara dikkat ederek nakliye hizmeti vermektedir. Müşterilerimizden aldığımız geri dönüşleri geçmiş deneyimlerimiz ile birleştirerek buna göre hizmet kalitemizde ilerleme kaydetmekteyiz.

İstanbul Uygun Fiyatlı Nakliye Hizmeti

İstanbul’da bir nakliye firması olarak müşterilerimize gerek İstanbul içi gerek İstanbul dışı nakliye hizmetlerinde uygun fiyat seçenekleri sunmaktayız. Her bütçeden bireye hitap etmeyi amaçladığımız için öğrencisinden memuruna kadar herkesin taşınma işlemi için tercih edebileceği bir fiyatlandırmamız olmaktadır. Aynı zamanda müşterilerimiz nakliye hizmetlerinin fiyatlarını kendilerine göre kişiselleştirebilmektedirler. İhtiyaçları doğrultusunda istedikleri ek hizmetleri nakliye fiyatına ekletebilmekte veya çıkartabilmektedirler. Ekibimiz nakliye hizmetine başlamadan önce müşterilerimize fiyat ile ilgili net bilgi vermektedir ve bu süreçte müşterilerimizin onayı alındıktan sonra işleme başlanmaktadır. Aynı zamanda kendilerine ilk başta verilen ücret haricinde ek ücret çıkartılmamaktadır.

Nakliye Seçeneklerini İhtiyacınıza Göre Belirleyin

Alınan nakliye hizmetinin hızlı ve pratik olabilmesi için ihtiyaca göre belirlenecek İstanbul nakliyat seçeneklerine göre taşınma süreci planlanmalıdır. Aksi takdirde eşyaların yanlış yöntemler ile taşınması durumunda, eşyaların zarar görmesi gibi durumlar ortaya çıkabilmektedir. Nakliyat olarak geniş bir araç filosuna sahip olmaktayız ve araç filomuzda her türlü taşınma şartına uygun araçlar bulunmaktadır. Taşınma işleminin gerçekleştirilebilmesi için uygun ekipmanları da ekibimiz temin etmekte ve taşınma sürecinde kullanmaktadır. Eşyalarının herhangi bir hasar almaması için tercihlerine uygun güvenlik önlemleri almaktayız. Örnek vermek gerekir ise; merdivenleri dar bir binada oturan müşterilerimizin eşyalarının merdivenden indirilirken hasar almaması için asansörlü nakliye araçları.